Klacht: Uitzending Rizzoli and Isles

Anja Haarsma op 03 januari 2015 over Net 5 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Net 5
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 3 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Iedere week zitten we weer vol verwachting voor de buis voor een nieuwe aflevering van de serie. Zo ook vandaag en helemaal blij want er zouden zelfs twee afleveringen achter elkaar komen. Blijken beide afleveringen herhalingen te zijn. Wat een domper. Misschien kan er van tevoren een keer aangegeven worden dat de nieuwe afleveringen zijn afgelopen, dan hadden we eerder op een andere zender afgestemd.

Gewenste Oplossing:

Zie boven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Net 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Net 5 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM