Klacht: The little couple

jostazingel op 16 september 2013 over Net 5 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Net 5
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 16 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In diverse omroepbladen én in de krant staat de realityserie The little couple geprogrammeerd op 20.00 uur. Mijn moeder van 92 jaar vindt deze serie leuk, maar krijgt om deze tijd iets heel anders te zien. Slim als zij is, ging zij zondag om 14.20 uur kijken (volgens omroepblad) om er achter te komen, dat de serie praktisch opnieuw begint!

Gewenste Oplossing:

Juiste gegevens doorgeven. Aan haar overschrijvingen voor krant en omroepblad mankeert nooit is. Geef duidelijk aan dat een serie stopt en weer opnieuw uitgezonden gaat worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Net 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Net 5 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM