Klacht: Moord en doodslag op tv erg negatief

Kanechtniet op 10 oktober 2022 over Net 5 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Net 5
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 10 oktober 2022

Een kijker van Net 5 uit zijn onvrede over de overvloed aan moord- en doodslagprogramma's op televisie. Hij pleit voor meer educatieve en positieve content, omdat hij vindt dat er al genoeg ellende in de wereld is en dat dergelijke programma's niet geschikt zijn voor kinderen.

Mijn Klacht:

Er is te veel moord en doodslag op tv en geen behoefte in meer juist minder. Doe iets educatiefs of iets anders positiefs! Er is al genoeg ellende op de wereld en mensen betalen niet om ook nog een ls ellende te zien op de wereld. Dat jullie dat zelf niet inzien snap ik daarom ook niet! Wat meer mensen ook al aangeven is het ook geen goed iets voor onze kinderen. Stop er mee!

Gewenste Oplossing:

Doe iets educatiefs of iets positiefs! Er is al genoeg ellende op de wereld en mensen betalen niet om ook nog eens ellende te zien op de wereld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Net 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Net 5 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kanechtniet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM