Klacht: nep-site !

szaga84 op 30 december 2024 over Pet Printed in de categorie Internetshops - Dieren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 30 december 2024

Een klant heeft een negatieve ervaring met Pet Printed, waarbij hij goederen heeft besteld die nooit zijn ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail, heeft hij geen reactie gekregen en is er geen telefoonnummer beschikbaar. De klant waarschuwt anderen voor deze nep-site en zoekt naar medemensen die ook zijn misleid.

Mijn Klacht:

nep-site. Ik heb de goederen besteld. Ik heb het niet ontvangen. geen contact. geen reactie op e-mails, geen telefoonnummer. Ik waarschuw iedereen en ik ben op zoek naar mensen die ook zijn misleid

Gewenste Oplossing:

terugbetaling

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Pet Printed
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pet Printed

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pet Printed nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door szaga84
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM