Mijn Klacht:
In 2011 kopen we een tweedehands wagen bij peugeot een 508 SW 1.6 THP benzine motor met weinig kilometers op de teller. Kenteken 70-SRB-2.
Er wordt ons niet gewezen op het feit dat de THP motor al bekend staat als een motor waar problemen met de kleppen bij voorkomen. Ook wordt ons niet op het feit gewezen hoe met de motor te rijden en om te gaan en het advies regelmatig boven de 3000 toeren te rijden. Nee er wordt ons zelfs uitgelegd dat de motor schoon en zuinig is . Later , eind 2015 worden we met vervuilde kleppen geconfronteerd en de rekening.
Volgens de garage waar we het hebben laten maken en na eigen research bleek dat voor de aankoop datum algemeen bekend te zijn dat de THP motor gevoelig was voor vervuilde kleppen. Wanneer ons dit bij aankoop uitgelegd was hadden wij een andere keuze kunnen maken. We zijn vals voorgelicht!!!!
Gewenste Oplossing:
Wanneer we tegemoet gekomen worden in de schade die geleden is.

