Mijn Klacht:
Het duurde al erg lang voordat ik het juiste opleidingsplan kreeg. Ik heb een EVC traject gevolgd en daarmee vrijstellingen gekregen voor de opleiding. Er signaleren 2 opleidingsplannen omdat het EVC centrum mij later nog een competentie heeft toegewezen. Op het laatste is een opleidingsplan gemaakt waarin de laatste module op januari 2021 start.
Echter werd in de leeromgeving een opleidingsplan aangegeven die tot ruim in 2022 duurt.
Ik krijg iedere keer ik bel een ander persoon die niet op de hoogte is. Als ik vraag naar de vorige persoon die ik gesproken heb dan is dat niet mogelijk. Ook wordt een dag afgesproken dat ik antwoord op mijn vraag krijg maar gebeurd dat niet of is er toch niet voldoende informatie zodat het nog niet duidelijk is.
Gewenste Oplossing:
Als ik iemand spreek die me in zijn geheel kan vertellen hoe het er voor staat met mijn opleiding en de beloofde vrijstellingen zoals beschreven in het opleidingsplan bachelor social work profiel zorg met de juiste competenties die ik behaald heb.


