Mijn Klacht:
De ‘ellende’ begon al voor de aanvang van de opleiding, de leraar van het medische basiskennis programma zou voor aanvang bellen, om door te nemen hoe de opleiding in elkaar zat, wat je achtergrond was, en hoe de module opgebouwd zou worden.
Naar wat telefoontjes en mailtjes, zou de leraar mij bellen… (tot op heden bijna 5 maand na dato nog niet gebeurd), dat is ten eerste iets waar ik niet over te spreken ben.
Daarna begon de module, naar nog een telefoontje, aangezien ik echt niet wist wat de bedoeling was, ben ik begonnen.
Ik ben er vrij snel achter gekomen dat niet de goede leraar op dit vak staat (fysiotherapeut), en dat je met vragen geen goede/duidelijke antwoorden krijgt.
Nogmaals ‘ geklaagd’ over de e- learning module.
Je hebt een boek, en een e-connect omgeving, hier staan opdrachten in, deze moet je maken, en als je geluk hebt worden ze behandeld/ afgetekend met een voldoende.
Feedback is er niet of nauwelijks.
Verschillende malen ook bij de leraar aangegeven dat dit niet een elearning is want je krijgt geen les.
Je krijgt nog een zoethoudertje aangereikt ” ik zal een dropbox openen en jullie hierin toevoegen met PPT, van toegevoegde waarde, met beide handen aangegrepen.. Dat wil ik natuurlijk graag..
Echter bij het openen al foutmeldingen, de beheerder heeft de bestanden verplaatst,,,
Als ik er achter aan mail, krijg ik een mailtje dat hij ze indd verpaatst heeft met een smiley erachter… (huh).. nooit weer iets van weer gehoord.
Ik ben er spuugzat van, wil geen examen meer doen, en wil stoppen met de opleiding, ik leer niks hierdoor en wil dus gewoon mijn geld terug…
(Er zijn al verschillende ‘klasgenoten’gestopt en nagenoeg iedereen denkt dat hij/zij de examens nooit zal halen.)
Gewenste Oplossing:
Geld terug zodat ik elders de opleiding kan volgen.

