Klacht: Vr de zoveelste keer de nationale bedrijvengids

maartenjongkind op 07 april 2015 over nationalebedrijvengids.nl in de categorie Gidsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gidsen
Status Nieuwe klacht
Datum 7 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

openingszin, betreft uw vermelding in de nationale bedrijvngids. Wij hebben nooit en te nimmer ook maar enige aanleiding gegeven tot vermelding van ons bedrijf in de nationale bedrijvengids. Alleen deze opening al geeft aan hoe bedriegelijk deze tent is.

Bizar irriant en ze proberen het meerdere malen per dag (zelfs twee keer binnen een minuut)

Gewenste Oplossing:

Ik ben uitermate tevreden wanneer dit soort oplichters nu eens stoppen met dat soort praktijken. vaak met (onwetend weliswaar) medewerking van de KvK

Maak dit soort praktijken strafbaar!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over nationalebedrijvengids.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over nationalebedrijvengids.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM