Klacht: Instructeur komt afspraken en tijden niet na

Robbie888292 op 22 april 2025 over Nationale Rijschool in de categorie Rijscholen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Rijscholen
Status Open
Datum 22 april 2025

Een klant van Nationale Rijschool heeft een klacht ingediend over de instructeur Cengiz, die afspraken en tijden niet naleeft. De instructeur annuleerde op korte termijn een proefles van 19.30 uur, nadat hij de klant om 16.45 uur belde, wat de klant als onprofessioneel ervaart.

Mijn Klacht:

16.45u word ik gebeld omdat mijn rijles instructeur mijn proefles van 19.30u wilt annuleren omdat hij al niks meer te doen had vandaag en gewoon denkt er maar weg mee te komen. Naam instructeur: Cengiz

Gewenste Oplossing:

Ik hoef geen oplossing en ik wil mensen waarschuwen om hier niet voor te vallen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nationale Rijschool

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nationale Rijschool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Robbie888292
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM