Klacht: Na betaling neemt hij de telefoon niet meer op

Fred e30 op 23 mei 2023 over Xerxes Impex in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 23 mei 2023

Een klant heeft op 19 mei een Android radio gekocht bij Xerxes Impex, maar na de betaling is de verkoper niet meer bereikbaar. Ondanks herhaaldelijk bellen, neemt de verkoper de telefoon niet op, terwijl hij wel actief blijft adverteren op Marktplaats en Bol.com. De klant vraagt zich af hoe dit in Nederland mogelijk is.

Mijn Klacht:

Heb 19 mei een Android radio bij deze man gekocht voor de betaling neemt hij de telefoon op en naar de betaling niet meer ben hem al 2 dagen aan het bellen maar neemt niet op

Maar hoe kan het dat hij wel via marktplaats en bol.com gewoon kan adverteren
Dat dit kan zomaar in Nederland

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug en dat deze man wordt opgepakt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Xerxes Impex

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Xerxes Impex nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fred e30
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM