Klacht: Geen geld terug en ook nog eens additionele kosten voor omboeken

ChristianR92 op 28 januari 2021 over Mytrip in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mytrip
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 28 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In de zomer van 2019 een retour Dusseldorf-Panama City geboekt via MyTrip. Dit kon logischerwijs niet doorgaan door Corona. Ook al weten dat we recht hadden op het gehele aankoopbedrag hebben we besloten de door hun aangeboden voucher te accepteren omdat we geen zin hadden in al te veel gedoe. Nu hebben we deze voucher gebruikt voor een vlucht van Dusseldorf naar Valencia dit najaar. Deze vlucht is natuurlijk veel goedkoper dan de in eerste instantie geboekte vlucht naar Panama, maar nogmaals we hebben geen zin in veel gedoe dus dit verlies maar genomen. Krijgen we nu opeens een mail dat we toch nog EUR 252,72 moeten bijbetalen voor het omboeken. Dit is natuurlijk volslagen belachelijk. Ook zijn alle telefoonnummers welke op internet te vinden zijn buiten gebruik waardoor het onmogelijk is om contact op te nemen.

Gewenste Oplossing:

Als de additionele kosten vervallen of wij het hele bedrag van de in eerste instantie geboekte vluchten wordt terugontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ChristianR92
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM