Klacht: uitbetaling

honsik op 14 februari 2020 over MyClics in de categorie Spaarprogramma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MyClics
Categorie Spaarprogramma's
Status Open
Datum 14 februari 2020

Na twee jaar actief te zijn geweest bij MyClics, heeft de klager op 19 december 2019 een uitbetaling aangevraagd. Ondanks herhaalde navragen en beloften van het bedrijf over de status van de uitbetaling, heeft de klager tot op heden, 14 februari, nog steeds geen geld ontvangen.

Mijn Klacht:

19 december 2019 uitbetaling gevraagd na 2 jaar actief te zijn geweest. Eerst melding dat 6 weken zou duren. Daarna na navragen dat men er aan werkte en als batch groot genoeg was ik het geld zou krijgen. Nu weer navraag gedaan en zegt men storing te hebben en snel actie te ondernemen. Kortom veel uitvluchten maar geen uitbetaling tot op heden; 14 februari!

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als men afspraak nakomt en gewoon uitbetaald.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MyClics

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MyClics nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door honsik
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM