Klacht: Verkeerde cement meegekregen.

poerprul op 19 augustus 2019 over Multimate in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Multimate has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Multimate
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 19 augustus 2019

Een klant van Multimate ontving bij de aankoop cement een kant-en-klaar product in plaats van de gevraagde cement zonder toevoegingen. Na het storten van beton bleek het resultaat te zacht, wat leidde tot extra kosten en werk om alles opnieuw te doen. Bij terugkomst bij de leverancier werd de klant niet volledig tegemoetgekomen, wat leidde tot onvrede over de service.

Mijn Klacht:

Voor de vakantie bij de Multimate geweest, ivm betonnen poeren storten cement nodig, zonder Darex.
Hele vriendelijke jongeman, liet ons terugzetten met de bus in de opslag en hielp mee laden.
Zoals gewoonlijk 3 emmers kiezel, 2 emmers zand en 1 cement in de molen, en water natuurlijk.
Nergens geen erg in; beton gestort met daar de ankers in.
Week erop spanten zetten, blijkt de beton zacht….
Volgende poer ook…
Blijkt er geen cement geleverd te zijn, maar een kant-en-klaar product,
wat precies cement lijkt als je de zak open doet.
Terug naar Fa. Heijnen in Leveroy, de baas zelf is van mening dat ik zelf
beter op moet letten…
Het ging om 10 zakjes, het werk dat vergeefs is en alles afbreken en weer opnieuw is natuurlijk het ergste, maar Hr. Heijnen wil maximaal 5 zakjes nieuwe cement geven, als ik ook de bon ed. overleg.
Aangezien dit voor de vakantie was, heb ik deze niet gelijk bij de hand, als ik deze bon uberhaupt nog heb…
Maar weer een keer op en neer en gaan schooien om 2 tientjes…
Waarschijnlijk beter dat ik een andere leverancier zoek, en mijn eigen klanten verhaal hoe het mij vergaan heeft.
Vind het ronduit slecht, mag verwachten dat meegegeven wordt wat gevraagd is…

Gewenste Oplossing:

Een simpel sorry, en ik had het normaal gevonden dat iig de cement vergoed werd, heb al schade genoeg door het extra werk.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Multimate

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Multimate nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM