Klacht: Vip gekocht maar niet gekregen

Sheses op 02 mei 2023 over Moviestarplanet in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 2 mei 2023

Een gebruiker heeft op 21 maart 2023 een jaar VIP-lidmaatschap aangeschaft voor 69,99 euro, maar ontving deze na enkele dagen niet meer. De gebruiker is teleurgesteld en vraagt om terugbetaling of om het VIP-lidmaatschap te herstellen.

Mijn Klacht:

Ik had 21-3-2023 een jaar vip gekocht voor 69,99. Het is van me geld af gegaan maar vip was al naar een paar dagen weg. Dus ik wil mijn geld terug of ik wil dat ik mijn vip terug krijg! Ben namelijk erg teleurgesteld.

Gewenste Oplossing:

Dus ik wil mijn geld terug of ik wil dat ik mijn vip terug krijg! Ben namelijk erg teleurgesteld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Moviestarplanet

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Moviestarplanet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sheses
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM