Klacht: Annulering reis door vriend en ml tours

Tanger op 16 augustus 2013 over ML Tours in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

De vlucht werd conform schriftelijk verzoek van de hoofdboeker geannuleerd en er heeft een terugbetaling plaatsgevonden conform de algemene voorwaarden.

Bedrijf ML Tours
Categorie Reizen Algemeen
Status Opgelost
Datum 16 augustus 2013

Een vrouw had haar reis naar Marokko geboekt na lang sparen, maar haar vriend annuleerde deze zonder haar medeweten vlak voor vertrek. Ze vond het onterecht dat haar vriend de reis kon annuleren en dat ML Tours haar niet om haar toestemming vroeg voordat ze de annulering doorvoerden. Uiteindelijk kreeg ze een oplossing aangeboden.

Mijn Klacht:

Ik heb in januari na lang sparen eindelijk een ticket kunnen boeken naar Marokko, ik ben inmiddels vier jaar niet naar Marokko geweest dus keek heel erg uit naar deze vakantie. Vlak voor de vakantie kreeg ik ruzie met mijn vriend, achter mijn rug om heeft hij de reis een paar dagen voor vetrek geannuleerd ( dit hoorde ik via via op de dag dat ik zou vertrekken). Ik zou 16 aug om half vijf in de ochtend vertrekken ik belde 15 aug om negen uur naar het spoednummer voor een oplossing ik vind dat mijn vriend niet zomaar mijn reis mag annuleren zeker als er als reden word opgegeven dat we ruzie hebben. Ivm de wet van privacy vind ik dat ze op z’n minst naar mij hadden moeten vragen om aan de telefoon te komen dan hadden ze namelijk geweten dat ik gewoon wou vliegen. Als oplossing kreeg om gewoon naar het vliegveld te gaan omdat er vaak mensen niet komen opdagen (de vlucht zat al vol) ik zou dan een ticket kunnen kopen. De ticket zou nu veel duurder zijn wat ik niet zou kunnen betalen en ik kan niet midden in de nacht met twee baby’s helemaal naar het vliegveld met het risico dat ik voor niks ga omdat de vlucht vol zit.

Gewenste Oplossing:

Omdat ik vind dat het hun fout is dat ik nu niet op vakantie ben gegaan wil ik mijn geld volledig terug nu willen ze alleen 50% overmaken. Ze hebben en m'n vakantie verpest en m'n geld waar ik hard voor heb gespaard is weg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ML Tours in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ML Tours een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ML Tours

Heeft op 08 januari 2014 om 11:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

De vlucht werd conform schriftelijk verzoek van de hoofdboeker geannuleerd en er heeft een terugbetaling plaatsgevonden conform de algemene voorwaarden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM