Klacht: Mkb op reis

Tokur op 27 januari 2020 over MKB collectieven in de categorie Inkooporganisaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Inkooporganisaties
Status Open
Datum 27 januari 2020

Een klant heeft een factuur van €434 ontvangen van MKB Collectieven, terwijl hij geen reis heeft geboekt en niet van plan is lid te worden van de organisatie. Hij had enkel ingestemd met het ontvangen van informatie via e-mail.

Mijn Klacht:

Ik ben ook gebeld door een mkb op reis. Wat ik me nog herinner was dat hij me wat informatie wilde mailen. Ik ben hiermee akkoord gegaan. Maar vandaag krijg ik een factuur van €434!!! Ik reis niet eens, waarom zou ik lid worden van zo een maatschappij !!

Gewenste Oplossing:

Als ik dit factuur niet hoef te betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MKB collectieven

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MKB collectieven nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tokur
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM