Klacht: Misleidende informatie

Melanie198432 op 12 april 2017 over HSC Rosemont in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HSC Rosemont has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Forst, Wij hebben uw klacht in behandeling genomen en zullen uw aangifte en besluit n.a.v. uw aangifte opnieuw gaan bestuderen. Wij zullen binnen enkele dagen u schriftelijk op de hoogte brengen van de uitslag. Uw tweede polis is...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 12 april 2017

Een klant van HSC Rosemont uit zijn onvrede over de misleidende informatie op de website met betrekking tot diefstalverzekeringen. Hij stelt dat de verzekeraar alleen vergoedt bij inbraak en dat dit niet duidelijk wordt gecommuniceerd, wat hij als oplichting beschouwt. De klant vraagt om meer transparantie over de voorwaarden van de verzekering.

Mijn Klacht:

Goedemorgen
Graag zou ik willen weten waarom jullie adverteren met verzekeringen tegen diefstal terwijl jullie in de praktijk enkel vergoeden bij diefstal in het geval van inbraak?
De informatie op jullie website is misleidend en onjuist.
Er wordt aangegeven dat jullie in geval van braak bewijs van braakschade willen ontvangen maar er wordt niet aangegeven dat jullie slecht vergoeden bij braakschade. Dit noem ik misleiden en oplichten. Schandalig hoe jullie met trouwe klanten omgaan. Waarom doen jullie je voor als mobiele verzekeraar terwijl jullie de zelfde voorwaarden hanteren als een inboedel verzekering zou mooi zijn als jullie wat transparanter waren en dit bij het afsluiten van een verzekering ook mededeelden. Dan had ik deze verzekering nooit af hoeven sluiten omdat ik namelijk ook een inboedelverzekering heb.

Triest dat jullie er een sport van maken om iedere schade claim zo dusdanig verkeerd te interpeteren en te verdraaien waardoor jullie niet uit hoeven te keren. Triest !!!

Jammer dat jullie zo met klanten omgaan. Maar goed dit is een wijze les voor mij en mijn omgeving. NOOIT MEER HSC!!!!

Mijn andere polis wil ik dan ook (zoals telefonisch aangegeven) per direct opschorten, onderstaand mijn gegevens. Indien er na een maand nog van mijn rekening geïncasseerd wordt ga ik storneren en blokkeren.

MN Forst
Lisztstraat 23
3816 CR AMERSFOORT
0643959018

Gewenste Oplossing:

Wanneer klanten niet meer misleid worden of ze doen waarmee ze oa op hun website adverteren en niet zeggen dat diefstal verzekerd is terwijl het alleen geldt voor diefstal na inbraak.
En er geen sport van maken om onder schade claims uit te komen door verhalen van klanten te verdraaien en bewust verkeerd te interpretere.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HSC Rosemont over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HSC Rosemont in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat HSC Rosemont een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

HSC Rosemont

Heeft op 14 april 2017 om 11:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Forst,

Wij hebben uw klacht in behandeling genomen en zullen uw aangifte en besluit n.a.v. uw aangifte opnieuw gaan bestuderen. Wij zullen binnen enkele dagen u schriftelijk op de hoogte brengen van de uitslag.

Uw tweede polis is reeds geroyeerd en zal niet meer geïncasseerd worden.

Mocht u naar aanleiding van deze reactie nog vragen hebben kunt u contact opnemen met onze afdeling Customer Service.
Deze afdeling is op werkdagen tussen 08.30 uur en 18.00 uur te bereiken op telefoonnummer 010 – 206 86 86.

Met vriendelijke groet,

Harmony Service Center
Postbus 21460
3001 AL Rotterdam

Melanie198432

Heeft op 23 november 2017 om 13:41 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

De klacht hebben helaas ze nooit meer opgelost maar zonder enige verder oplossing gesloten.

Bericht van HSC Rosemont

8 jaren geleden - Geachte mevrouw Forst, Uw klacht is op 14 april 2017 in behandeling genomen, ook hebben wij per post u van reactie voorzien. Mocht u deze brief niet hebben ontvangen dan vragen wij u vriendelijk om uw postadres aan ons toe te sturen via [email protected]. Met vriendelijke groet, Harmony Service Center

Alle klachten die gemeld zijn door Melanie198432
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM