Klacht: Updaten lukt niet en loopt steeds vast

Sanderl1981 op 15 augustus 2012 over MIO in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf MIO
Categorie Producten
Status In behandeling
Datum 15 augustus 2012

Een gebruiker ervaart problemen met het updaten van zijn MIO-navigatiesysteem, dat vastloopt wanneer het op de pc is aangesloten. Daarnaast vindt de gebruiker het moeilijk om contact op te nemen met de klantenservice van MIO voor ondersteuning.

Mijn Klacht:

Als ik mijn mio navigatie aansluit op de pc en wil update wil dit niet, ook hierna loopt hij alleen maar vast, en je kan er niks meer mee.

Mio is slecht te bereiken en hier kom je niet verder mee.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat ik een goed navigatiesysteem krijg die ik wel normaal kan update en die niet vast loopt.

Of ik zou graag me geld terug willen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MIO in behandeling genomen

Bericht van MIO

13 jaren geleden - Geachte Sander, fijn dat u ons emailadres ([email protected]) heeft gevonden. Ik hoop dat we eruit komen. Met vriendelijke groet, Mio Webcare.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM