Klacht: Niet normaal zulke dikke plakken

Leny Story op 17 juli 2013 over Milner in de categorie Kaas

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Milner
Categorie Kaas
Status Open
Datum 17 juli 2013

Een consument heeft drie pakjes kaas van Milner gekocht en is ontevreden over de dikte van de plakken. Volgens de klager zijn de plakken minimaal twee keer zo dik gesneden dan verwacht, ondanks de vermelding van 40 procent minder vet. De klant uit zijn boosheid over deze kwestie.

Mijn Klacht:

Twee weken geleden 3 pakjes gekocht bij Emte. Erg veel spijt van want niet normaal zulke dikke plakken u in deze pakjes heeft zitten. Ik begrijp 40 procent minder vet maar de plakken zijn minimaal 2 keer zo dik gesneden. Ik ben hier erg boos om.

Gewenste Oplossing:

Ik weet niet wat ik moet vermelden qua snelheid, vriendelijkheid en oplossing want ik weet niet wat u er aan gaat doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Milner

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Milner nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM