Klacht: Weigering stopzetten/restitutie van stilzwijgende verlegging

pboth op 19 mei 2021 over MijnDomein.nl in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MijnDomein.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 19 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,
Mijndomein maakt gebruik van stilzwijgende verlenging (zelfs zonder aankondiging). Het direct reageren (binnen 8 dagen) heeft geen zin, en ik wordt geconfronteerd om een niet functionele webshop, opnieuw voor een jaar af te nemen (249, euro)
De reden dat de webshop niet gebruikt is, is ook bekend bij mijndomein. Het heeft te maken dat mijn wensen / eisen, technisch onmogelijk waren.
De webshop ligt dus stil.
Klachten worden allen per email behandeld, en die worden niet (goed) gelezen. Slechts beantwoord met algemene voorwaarden en helaas, ..

Gewenste Oplossing:

Het zou prettig zijn dat de klacht serieus genomen wordt en er ook gesproken (!) kan worden met medewerker over het werkelijke probleem.
Tevredenheid is er als er restitutie plaatsvindt. Waarom zou ik een product afnemen waar geen gebruik van gemaakt wordt (door technisch issue) weer 1 jaar afnemen.(door stilzwijgende) verlenging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MijnDomein.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MijnDomein.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door pboth
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM