Mijn Klacht:
Op 13 november 2017 was mijn (WordPress) website nog in de lucht. Ik heb toen WordPress bijgewerkt naar de nieuwste versie. Op 17 november verscheen de melding ‘Error establishing a database connection’. Ik heb eerst een backup van 12 november teruggezet van zowel de gegevens als de database. De melding blijft. Ik meld dit bij mijndomein en als reactie krijg ik dit bericht:
‘Ik weet niet precies wat er nu fout is gegaan, maar ik heb even zitten met je database gegevens waar die verbinding mee maakte in het wp-config.php bestand en nadat ik eerst een andere database die gekoppeld is aan naamvanmijnwebsite.nl getracht heb te verbinden en dit niet lukte op de manier zoals ik het wilde heb ik de oude gegevens weer ingegeven van de database: md123456db123456 die gekoppeld is aan naamvanwebsitevaneenandereklant.nl.
Op dit moment is de website weer goed werkend. Ik vermoed dat er ergens een foutje zat in de spelling.’
Als ik dus nu de naam van mijn eigen website intype (een gospelkoor), kom ik op de website van iemand die gedichtjes verkoopt. Hoe is dit in vredesnaam mogelijk?
Gewenste Oplossing:
Als mijn eigen website weer terug online komt.

