Klacht: geen contact

Larissapissa op 08 februari 2021 over MijnDomein.nl in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MijnDomein.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 8 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik krijg geen contact met een medewerker terwijl ze suggereren dat ik na een emailadres te hebben opgegeven benaderd zal worden door een specialist.
Ze hebben het ook over een chatmogelijkheid maar ook dit is niet mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Als iemand mij telefonisch benadert en mijn probleem oplost nl. dat ik 2 websites heb en de onjuiste is gekoppeld aan mijn domein en de juiste website niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MijnDomein.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MijnDomein.nl nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Larissapissa

5 jaren geleden - Ik heb per ongeluk 3 x een premiumpakket afgesloten. 3 x 150 euro en ik wilde het voor 1 site, de juiste afsluiten. Uiteindelijk heb ik contact gehad met iemand in Amerika. Ik krijg mijn geld niet terug. Als wix makkelijk te contacten was had ik het misschien wel tetug gekregen. Ik ben er heel verdrietig over.

Alle klachten die gemeld zijn door Larissapissa
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM