Mijn Klacht:
Let op: dit is geen klacht maar een constatering.
Na drie keer een verzoek te doen om mijn gegevens aan te passen zodat ik de factuur kan bekijken, geen reactie. Dit is niet het proces wat ik wil of heb bedacht maar deze firma zelf op hen site heeft staan.
Omdat hierdoor Mijnandersnota hen eigen processen heeft geblokkeerd heb ik een mededeling gestuurd: Opschorten betalingsverplichting door wanprestatie MijnAndersnota.
Hier heb ik ook geen reactie op ontvangen maar de boodschap lijkt mij helder. In mijn bericht heb ik aangegeven dat de oplossing bij hen ligt en ik mij er van bewust ben dat dat mijn verplichting niet vervalt maar op basis van wanprestatie het proces stopt. En op basis van deze situatie er geen juridische grondslag is voor het verhogen van incassokosten.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer Mijnandersnota de volgende acties uitvoert:
1) Reageert op mijn berichten. In totaal vier berichten
2) Oprechte excuses maakt voor het niet reageren op mijn berichten. Bij voorkeur digitaal met een kopie naar mijn zorgverlener
3) Mijn verzoek tot wijziging van mijn gegevens verwerkt. En daarmee hen eigen proces volgt wat mij logisch lijkt
4) Mij schadeloos stelt voor de uren die ik aan deze kwestie heb besteed. In totaal tot nu toe 2x 105,- euro exclusief btw
Ik heb geen klacht ingediend bij deze organisatie aangezien ik op mijn vorige correspondentie geen reactie heb ontvangen. Als ik nog een klacht zal indienen zal dat bij een andere instantie zijn.

