Klacht: xbox 360 games kopen in xbox one store

HipSeaborgium op 17 april 2017 over Microsoft in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Microsoft
Categorie Software
Status Nieuwe klacht
Datum 17 april 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik had een giftcard gekocht ter waarde van 50 euro. ik wilde hiervan Call of Duty black ops 2 kopen, een game voor xbox 360 die te krijgen is in de xbox one store en ook te spelen is op xbox one. tijdens het kopen van deze game kreeg ik een melding dat het niet mogenlijk is om dit te kopen met mijn Microsoft saldo van die giftcards. ik kan ook mijn geld niet terug krijgen en ik heb het gevoel alsof ik gescamd ben.

Gewenste Oplossing:

als ik deze game kan downloaden en kan kopen met deze giftcard in de xbox one store.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Microsoft

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Microsoft nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM