Klacht: Virusscanner uitgeschakeld en gaat niet meer aan

Dionn95 op 18 juni 2015 over Microsoft in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Microsoft
Categorie Software
Status Nieuwe klacht
Datum 18 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds een paar dagen staat de virusscanner van microsoft uitgeschakeld. Probeer hem weer aan te zetten alleen lukt dat niet. Er staat telkens een error code. Geprobeerd het systeem te herstellen, maar ik kan het niet herstellen, omdat de herstelomgeving niet vindbaar is. Dit is al op verschillende pc’s gebeurt waardoor er nu dus makkelijk virussen in de pc’s kunnen komen. Op alle pc’s staat Windows 8.1 als besturingsprogramma.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat ik hiermee geholpen kan worden. De fout ligt niet aan ons. Zelfs op pc's waar weinig op gedaan wordt geeft ineens de error code. Als Microsoft een oplossing heeft voor ons zonder dat we ervoor moeten betalen en zonder dat alle persoonlijke bestanden verloren gaan ben ik tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Microsoft

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Microsoft nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM