Mijn Klacht:
Ik heb een microsoft office pakket gekocht bij bol.com voor 139 euro!
Nu is er iets mis gegaan . Ik heb een mailadres [email protected]., een wachtwoord aangemaakt, maar dat wachtwoord is niet goed opgeschreven …Ik kan dus niet meer inloggen!
Als ik wachtwoord herstellen via een ander mailadres aangeef, krijg ik codes die ik dan weer moet invullen ergens. Ik kan dan te weinig info in het formulier invullen, omdat ik die niet heb. Product is via ideal gekocht en ze vragen credicardgegevens….
OP het moment van ht invoeren van de licentiemethode wordt gezegd dat dezeal gebruikt is. DAt kan dus helemaal niet!
Wat nu te doen. Ik begrijp niet veel van computers en heb al 8 verschilende keuzemenus doorgewerkt. Kom net verder tot grote frustratie!!!!
Gewenste Oplossing:
Als ik iemand telefonisch aan de lijn krijg, mogelijk dat we dan samen het probleem kunnen oplossen!!!!


