Mijn Klacht:
Al jaren verzet ik mij tegen updates van Microsoft die mij o.a. proberen te dwingen hun cloud te gebruiken.
Dat kan ik niet omdat ik werk aan nu nog geheime ontwikkelingen (met TNO).
Het is mij altijd gelukt nieuwe updates te verwijderen. Dat is al moeilijker geworden geheugen op te slaan in USB-sticks en ik ben al een keer een voorstel voor een door haar voorgestelde titel.
Ik heb sinds 3 dagen een KPN tv en internet aansluiting. Voor het inloggen werd gevraagd of de pincode een
door hen genoemde (voor mij onbekende code). Ik kon uiteindelijk daarop niets anders dan ja aan te klikken.
Dat was kennelijk (een methode om verbinding mogelijk te maken) een fout nummer en werd verbinding geweigerd. Pas na het accepteren van de updates kon ik wel verbinding maken.
Naar mijn mening is die actie in strijd met de Nederlandse grondwet.
Gewenste Oplossing:
Een vinden van een oplossing zal uiteindelijk gevonden moeten worden door de EU. Om daar een klacht te kunnen indienen bleek niet te kunnen zonder ik eerst een klacht bij een nationale organisatie.
Daarvoor dan graag bewijs daarvoor.

