Klacht: gehacked account word niet terug gegeven

mira op 14 oktober 2021 over Microsoft in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Microsoft
Categorie Software
Status Nieuwe klacht
Datum 14 oktober 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn hotmail account is gehacked in het verleden. En herstelpogingen mislukken. Mijn vervangende account heb ik een cijfer toegevoegd maar met dezelfde naam .Ik heb een medisch rapport per email gekregen maar de huisartsassistente heeft niet goed gekeken en 2 x dit rapport verzonden, Maar dus niet naar mijn nieuwe emailadres, Mijn oude emailadres was nooit bekend bij deze huisarts.
Ik krijg de melding bij herstelpogingen dat er 2 trapsverificatie is ingesteld. En dat ik dus geen herstel kan doen. Terwijl ik wel de beveiligingsvraag goed heb beantwoord, Die stel je in tijdens het aanmaken van je hotmail account. Niemand weet deze vraag, behalve ik. En dan nog krijg ik mijn account niet terug.

Wat voor zin heeft die beveiligingsvraag dan?????

Mijn account is ingesteld nu in een buitenlandse taal, de beveiligingsvraag was in het spaans ofzo. Ook het herstel emailadres is buitenlands, En er staat een mobiel nummer in. Dus ik kan niks.

Ik krijg het niet voor elkaar om deze klacht te melden bij microsoft. Want je kunt geeneens contact opnemen hierover telefonisch.

Gewenste Oplossing:

dat ik mijn account terugkrijg en ze de contact herstel gegevens van die andere persoon verwijderen. Zowel emailadressen als het mobiele nummer.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Microsoft

Reactie van de melder van de klacht mira

4 jaren geleden - Waarom lossen ze het niet op? Want daar krijg ik geen info over van jullie. Alleen maar een melding dat het niet in behandeling genomen word.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Microsoft nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mira
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM