Klacht: E-mail

Duane op 22 augustus 2012 over Microsoft in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Gezien het een dubbele thread betreft sluit ik deze af. De juiste kunt u hier vinden https://www.klacht.nl/microsoft/klacht/e-mail-12/

Bedrijf Microsoft
Categorie Software
Status Opgelost
Datum 22 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had 21 Juli al een klacht ingediend voor Microsoft omdat ik geen e-mail’s naar 2 hotmail adressen kan sturen, in eerste instantie hoorde ik niets van Microsoft al kreeg ik via Klacht.nl het bericht dat zij dachten dat het opgelost was dus contact opgenomen met Klacht.nl dat het niet zo was. Daarna wel bericht van Microsoft.wat mijn probleem is het was een heel vriendelijke meneer en hij heeft tot nu 20/8-2012 geprobeerd mij te helpen helaas tevergeefs, ik neem het die meneer niet kwalijk maar ik heb de indruk dat hij niet helemaal de juiste kennis in huis had want hij vertelde mij niet verder te kunnen helpen en dat ik maar naar het forum van Microsoft moest gaan misschien konden andere internet gebruikers mij verder helpen. Ik vond dat niet erg professioneel. Ze geven aan Klacht.nl door dat de klacht is opgelost maar niets is minder waar. Daarom 3 sterren voor vriendelijkheid en1ster voor oplossing en1 ster voor snelheid. AANVULLING MICROSOFT LIEGT. IS NIET ZO WANT U ZEGT DAT HET IS OPGELOST MAAR DAT IS NIET ZO.

Gewenste Oplossing:

Ik denk dat ik niet verder kom in deze kwestie. Maar laat Microsoft niet zeggen dat iets is opgelost terwijl het niet zo is.

IK ZIJ HET TOCH AL, EN DAT VOOR ZO\'N GROOT BEDRIJF.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Microsoft in behandeling genomen

Bericht van Microsoft

13 jaren geleden - Bedankt voor uw reactie. Heeft u wellicht nog wijze raad gekregen via het forum? Dit is namelijk de enige ondersteuningsmogelijkheid naast de documentatie op het web aangezien het om een gratis service gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Microsoft een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Microsoft

13 jaren geleden - Gezien het een dubbele thread betreft sluit ik deze af. De juiste kunt u hier vinden https://www.klacht.nl/microsoft/klacht/e-mail-12/

Microsoft

Heeft op 29 augustus 2012 om 11:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gezien het een dubbele thread betreft sluit ik deze af. De juiste kunt u hier vinden https://www.klacht.nl/microsoft/klacht/e-mail-12/

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Microsoft beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM