Mijn Klacht:
Goedenacht is het ondertussen,
ik wou zojuist Battlefield 4 premium membership kopen. Hiervoor heb ik eerst microsoft points gekocht, aangezien ik geen creditcard heb. Ik kan zien dat ik iets meer dan 50 euro heb staan, echter kon ik het niet kopen. Ik vermoed dat ik dit nog moet activeren via mijn account.
Er stond vermeld dat ik naar commerce.microsoft.com moest surfen voor meer informatie. Dit deed ik en logde me in. Hierna kwam er een melding voor het beveiligen van mijn account. Ik heb al vaker via de xbox zelf zo’n melding gehad, maar dit steeds omzeild omdat ik mijn account niet extra wil beveiligen.
Nu leek er totaal geen andere oplossing te zijn dan het wel te beveiligen. Echter heb ik toen ik tig jaren geleden mijn account maakte het gekoppeld aan mijn eigen account, [email protected] (deze gebruik ik nog steeds) en toen beveiligd aan een account dat ik 8 jaar geleden heb aangemaakt ([email protected], welk ik voor zover ik me kan herinneren ook 7-8 jaar geleden voor het laatst heb gebruikt).
Er zou een mailtje naar dit oude account gestuurd zijn met een beveiligingscode, echter bestaat het account niet meer.
Ik kon er voor kiezen om een ander e-mailaccount te gebruiken als beveiliging, gekozen voor mijn spamaccount [email protected]
Nu staat er dat er een periode van 30 dagen overheen gaat voor het in werking gesteld word.
Op welke manier ik ook probeer, ik kan dus niet meer via hotmail aanmelden op mijn account ([email protected]). Ik kan mijn mail via mijn telefoon nog checken, maar veel verder kom ik nu ook niet meer.
Ik wilde morgen al beginnen met mijn premium membership, maar zoals het er nu naar uit ziet heb ik net voor niets 50 euro betaald en moet ik nog een volledige maand wachten voor ik kan beginnen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik zo snel mogelijk op mijn account kan. Ik heb namelijk nooit gevraagd om mijn account extra te beveiligen met allemaal andere e-mailaccounts, en was dit ook nooit van plan om te doen. Echter verplichten jullie me om dingen met mijn account te doen waar ik niet om heb gevraagd, plus ik door dit voor niks 50 euro op mijn account gezet.

