Klacht: Kapotte Melba toast

Toastje op 15 mei 2022 over Melba Toast in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 mei 2022

Een consument ervaart herhaaldelijk dat bij het openen van pakjes Melba toast round ongeveer 20% van de toastjes gebroken is. Ondanks deze schade blijft de consument de producten kopen vanwege de smaak, maar het ontbreken van een klantenserviceverwijzing op de verpakking maakt het indienen van een klacht moeilijk.

Mijn Klacht:

Al tijden het geval, elk pakje Melba toast round dat ik open maak is zeker 1/5 van de toastjes gebroken. Ze lekker, dus blijf ze kopen. Een klacht naar Melba kan niet; geen service verwijzing op de verpakking

Gewenste Oplossing:

Zie graag weer hele toastjes in de verpakking.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Melba Toast

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Melba Toast nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Toastje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM