Klacht: Waardeloze wandelschoenen- klachtbehandeling lijkt nergens op

X-SO 30 GTX op 14 mei 2017 over Meindl in de categorie Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Meindl
Status Nieuwe klacht
Datum 14 mei 2017

Een consument heeft in april 2016 Meindl X-SO 30 GTX wandelschoenen gekocht, die na een jaar gebruik gaten vertoonden. Na contact met de verkoper Leerentveld en het opsturen van de schoenen, werd meegedeeld dat de schade als slijtage werd beschouwd, wat leidde tot onvrede over de klachtbehandeling.

Mijn Klacht:

Op 26 april 2016 de meindl X-SO 30 GTX wandelschoenen, inderdaad van de reclame op de TV, gekocht bij Leerentveld te Zwolle. Deze werden een uur per dag gebruikt om de hond uit te laten in het bos of de weilanden. Er werd niet gelopen op stenen ondergrond. Eind maart 2017 viel er op de bovenzijde van de rechterschoen, in het gevlochten gedeelte, een gaatje dat snel groter werd. Ook de linkerschoen begon dit verschijnsel te vertonen. Begin april per mail con tact opgenomen met de firma Leerentveld. Eerst werd om een foto van de rechterschoen verzocht, deze gemaild. Toen werd om een foto van de zolen gevraagd. Deze gemaild. Daarna werd gevraagd de schoenen op te sturen. Dit gedaan. Daarna een mail ontvangen. Het zou hier, na tien maanden, gewoon slijtage betreffen. Schoenen werden teruggestuurd. Daarna mail en foto’s gestuurd naar de fabriek in Duitsland. Kreeg hierna een mail van de importeur met de volgende inhoud.
Wii zijn van de firma Muspotex en vertegenwoordigen en wij zijn agent van Meindl in Nederland. Via Meindl Duitsland hebben wij u bericht ontvangen. Waarbij u aangeeft verbaasd te zijn over de slijtage van u schoenen en de daarbij behorende beoordeling. Ja het is heel goed mogelijk dat een wandelaar een paar schoen verslijt in een jaar vergeet niet als gemiddeld 5 km per dag loopt keer 300 dagen is dit 1500km. En dan kan ik mij ook voorstellen dat de winkel zegt schoenen zijn op. Ik kan dat zo verder niet beoordelen wij hebben de foto s’ niet ontvangen. Gebruiks slijtage is geen garantie en is zeer persoonlijk. Is dit te voorkomen misschien door een andere schoenkeuze. Maar dit kunnen wij verder op afstand niet beoordelen daar verwijzen wij de klant altijd door na onze dealers.
Vervolg, ik heb inmiddels een paar schoenen gekocht, GEEN Meindl’s, waarop ik 2 jaar schriftelijke garantie heb.

Gewenste Oplossing:

Als de firma Leerenveld in Zwolle mij een paar andere schoenen had verstrekt voor de helft van de prijs dan was ik tevreden geweest, nu koop ik daar nooit meer iets.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Meindl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Meindl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Source: Europese Richtlijn Consumentenrechten