Mijn Klacht:
Ik wil hierbij graag melden dat ik niet accepteer dat een kwaliteitsproduct als Meindl binnen 2 jaar onherstelbaar defect raakt. Zowel de zolen als het leer zijn door Meindl als niet te repareren beoordeeld.
Resumé:
Op medio augustus 2019 heb ik Meindl wandelschoenen bij Ekosport gekocht (Bestelling Nr. NL0412313: Meindl Bellavista MFS Anthracite/Blue Ciel 19, maat : 42.5).
Ik heb de schoenen daarna elke maand met Meindl Sportwax behandeld. In totaal 2 potjes wax gebruik a 7,50.
Op 3 juli 2020 eb ik een klacht bij Ekosport ingediend. Bij één van schoenen begon de voorkant los te laten. Zowel aan de linker- als aan de rechterkant van de neus.
Helaas was hun klachtenprocedure niet bevredigend, omdat ik dan de schoenen dan naar Frankrijk had moeten retourneren. Dat kan niet, want ik gebruik de schoenen regelmatig. ik heb de schoenen zelf op eigen kosten laten repareren. Kosten: 19 euro.
Eind 2020, toen ik de schoenen dus pas 1,5 jaar had gebruikt, moesten de beide zolen vervangen worden. Kosten: 65 euro.
Begin 2021 begon het leer van de schoenen te scheuren en de rubberen stootrand lost te laten. In overleg met Ekosport heb ik op 19 mei 2021 de schoenen geretourneerd aan Ekosport.
Op 29 juni j.l. heeft Ekosport mij gemaild dat Meindl heeft gemeld dat de schoenen als onherstelbaar zijn beoordeeld, omdat een eerdere reparatie is uitgevoerd. Ik kon mijn eigen schoenen pas terugkrijgen na betaling van 20 euro verzendkosten.
Ik wil hierbij nogmaals vaststellen dat ik niet accepteer dat een duur kwaliteitsproduct als Meindl binnen 2 jaar onherstelbaar defect raakt.
En ik eis mijn eigen schoenen terug!!
Gewenste Oplossing:
Mijn geld terug


