Klacht: Geen levering

Nico de marktman op 14 oktober 2020 over megafoodstunter.nl in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 14 oktober 2020

Een klant van megafoodstunter.nl meldt dat hij een levering verwachtte tussen 12.52 uur en 14.58 uur, maar een bericht ontving dat de chauffeur al om 12.01 uur was geweest. De klant geeft aan dat hij thuis was en niemand heeft gezien, wat hij als vreemd ervaart.

Mijn Klacht:

Ik zou een levering krijgen om 12.52u en 14.58u
Maar krijg bericht dat de chauffeur om 12.01u al is geweest erg vreemd want we waren wel thuis en heb niemand gezien???? Hoe kan dit.

Gewenste Oplossing:

Als een levering eerder komt is niet erg maar men kan dan toch wel even berichten dat men eerder komt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over megafoodstunter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over megafoodstunter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nico de marktman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM