Mijn Klacht:
Ik heb 5 juni een klacht ingediend over mijn koptelefoon die ineens aan de rechterzijde geen geluid meer geeft. Krijg netjes een bevestigingsmail met daarin dat ze hun best doen om binnen 3 werkdagen te reageren. Echter had ik op 19 juni nog steeds niets gehoord, hierop heb ik dus opnieuw een mail gestuurd, hierop krijg ik nog niet eens een bevestiging.
Heb vanmorgen geprobeerd te bellen heb 30 min in de wacht gezeten en heb het toen maar opgegeven. Ze zijn op geen enkele manier te bereiken.
Zo frusterend, ook zegt het bandje dat door corona (die er op dit moment niet is) het langer kan duren.
Gewenste Oplossing:
ik wil dat mijn klacht wordt afgehandeld. Inmiddels ben ik nu wel zover dat ik mijn geld gewoon terug wil, zodat ik bij een fatsoenlijke winkel een andere kan kopen.

