Klacht: BrandProgramma Power 2GO werkt niet in het NL – wat wel was aangegeven.

willeme501 op 28 maart 2012 over Medion in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Medion has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 februari 2013
Bedrijf Medion
Status Opgelost
Datum 28 maart 2012

Een klant van Medion heeft herhaaldelijk problemen ervaren met het brandprogramma Power 2GO, dat niet naar behoren functioneerde in Nederland, ondanks eerdere communicatie over de functionaliteit. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, waaronder telefoongesprekken en e-mails, werd uiteindelijk op dezelfde dag van het indienen van de klacht contact opgenomen door Medion. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb in het verleden toen in de Pc Kocht bij de Aldi
( 19 Oktober 2011)
gemeld op 20 Oktober tot 5x toe.
Zondag 23 Okt.2011 (E-mail gestuurd (niets gehoord of gezien)
Woensdag 26 Okt. 2011 tot 2x toe gebeld met de Helpdesk.
Allerlei handelingen moeten doen van hun (resultaat noppes)
Donderdags 27 Okt. 2011.
Ben ik gebeld door de Techn. v. Medion.Die heeft mij gestuurd , hoe ik moest handelen.(wat ik ik voorheen ook al had gedaan.)weer noppes.Maandag 14 Nov. 2011 Maar weer gebeld meld met de Medion. Toen via deze site een klacht gemaakt, en met een half uurtje werd ik gebeld waarrempel door de Medion.

Gewenste Oplossing:

Ik heb de PC op moeten sturen , is gedaan, En ik heb hem weer keurig terug gekregen , dat ie gerepareerd was.Foutje).
Het Brandprogramma Power 2GO werkte wel maar niet in het Nederlands ( om die reden was ie ook opgestuurd.
Ik heb de moed opgegeven om daarop verder te gaan.Met dat opsturen word ie er niet beter op(de Verpakking).
Ik oplossing die ik in het verleden aangedragen heb was , Stuur het programma maar op . in de vorm van een Dvd/Cd schijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Medion in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Medion een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM