Klacht: Oplossing voor problemen met zelfdovende sigaretten

Anthew op 06 januari 2012 over Marlboro in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Marlboro
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 6 januari 2012

Er zijn klachten over de zelfdovende sigaretten die sinds november 2011 op de markt zijn. Gebruikers ervaren onder andere een slechte smaak, brandgaten in kleding en meubels door afvallend as, en problemen met het aanhouden van de sigaret, die vaak uitgaat en meerdere keren opnieuw aangestoken moet worden.

Mijn Klacht:

Alle sigarettenfabrikantenn mogen sinds november 2011 alleen nog zelfdovende sigaretten op de markt brengen zogezegd om brandgevaar te voorkomen. De klachten zijn legio : slecht smakende sigaretten, brandgaten in kleren en zetelbekleding door afvallend as, constant trekken zoniet gaat de sigaret uit en moet je tot 3 maal toe de uitgedoofde as weer aansteken enz.

Gewenste Oplossing:

Terugkeer naar de vroegere sigaret is een illusie. Voormelde problemen kunnen grotendeels verholpen worden door een dunne naald met een lengte van 4 tot 5 cm in de sigaret te steken zodat de sigaret blijft branden en de as er niet meer afvalt. Veel rookgenot !

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM