Klacht: grote bus die ik heb geklikt ruikt naaar bleekmiddel

n.engels op 20 mei 2014 over Marlboro in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Marlboro
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 20 mei 2014

Nancy heeft een klacht ingediend over de Marlboro klik shag die ze heeft gekocht. Ze ervaart een sterke geur van bleekmiddel bij het roken, wat heeft geleid tot een aanhoudende hoest en ziekte. Dit is ongebruikelijk voor haar, aangezien ze deze shag altijd zonder problemen heeft gerookt, hoewel ze opmerkt dat het product droger is dan normaal.

Mijn Klacht:

hoi ik ben Nancy en heb een klacht ik heb een twee grote bus malboro klik shag gekocht en ben daar van gaan roken maar alles wat ik ruik is bleekmiddel terwijl ik niet eens met bleekmiddel in aanraking ben geweest
ik ben der dood ziek van geweest en nog steeds heb ik die rare hoest der van overgehouden
ken het ook zijn dat het aan die shag heeft gelegen want ik koop altijd dit en nooit geen last gehad wel dat het veelste droog is als anders
ik hoop dat u me texst en uitleg wil geven vrg Nancy engels

Gewenste Oplossing:

nou ik zou tevreden zijn als ik antwoord terug krijg
want dit is echt niet goed geweest die shag

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marlboro

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM