Klacht: De sigaretten van de XXL box

Dorine Sengers op 24 augustus 2020 over Marlboro in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Marlboro
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 24 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al ruim 40 jaar rook ik Marlboro. Nu heb ik de laatste weken de XXL box gekocht. Wat mij opvalt ( en wat ik ook laat ervaren bij mijn naaste) is dat bij de filter de sigaret heel dun is gemaakt. Als de sigaret half is opgerookt heb je een eng dun sigaret over. De sigaret op zich raakt snel op!!! Dit rookt niet lekker en de smaak veranderd!!! Hoe kan dit? Het is alleen bij de sigaretten van de XXL box

Gewenste Oplossing:

Graag hier een antwoord op, wat de oorzaak is. Ik heb inmiddels het 5 de pakje XXL halverwege weg gegooid! Heel jammer, en kostbaar

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marlboro

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marlboro nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dorine Sengers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM