Klacht: Teruggave aankoopbedrag door niet kunnen leveren van artikel

marktedwinplaats op 30 oktober 2018 over Marktplaats Aanbieding in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 oktober 2018

Een consument heeft een dekbedovertrek besteld via Marktplaats, maar ontving een bericht dat het artikel niet leverbaar is. Ondanks de belofte van teruggave van het aankoopbedrag via Worldpay, heeft de consument weken later nog steeds geen terugbetaling ontvangen en kan geen contact meer krijgen met Marktplaats.

Mijn Klacht:

Bij marktplaats aanbieding een dekbedovertrek besteld en betaald,
waarna ik een berichtje kreeg van marktplaats dat het artikel niet leverbaar is; vervolgens zou ik mijn aankoopbedrag via worldpay terug gestort krijgen, omdat dat marktplaats zelf niet doet !! Nu, inmiddels weken verder nog steeds niets op mijn rekening ontvangen en krijg ook geen contact meer met marktplaats.

Gewenste Oplossing:

Als mijn geld op mijn rekening staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats Aanbieding

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats Aanbieding nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM