Klacht: gas lekkage te zwijndrecht

ronnies op 07 februari 2012 over Mandemakers Keukens in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mandemakers Keukens has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Keukenleveranciers
Status Open
Datum 7 februari 2012

Er zijn twee incidenten van gaslekkage gerapporteerd aan een nieuwe keuken van Mandemakers Keukens, die in juli 2011 werd geplaatst. Na de eerste lekkage, die een week na de montage werd ontdekt, bleek de installatie verkeerd te zijn uitgevoerd door de monteur. Een half jaar later deed zich opnieuw een gaslucht voor, maar de laatste monteur heeft het probleem uiteindelijk opgelost door het juiste koppelstuk en rubbers te gebruiken.

Mijn Klacht:

wij hebben 2 x gaslekkage aan onze nieuwe keuken van mandenmakers gehad, geplaatst door de keukenman

geplaatst in juli 2011, 1 week na montage rook ik een gaslucht , verkeerd aangesloten door monteur (volgens de monteurs die daarop het vervolgens repareerden, na een half jaar !!!! januari 2012 rook ik wederom een gaslucht, wederom kwam er een monteur, die het nu wel goed had aangepakt, hij ging zelfs naar een filiaal om het juiste koppelstuk te halen,er bleken maar lieft 8 rubbers tussen te zitten omdat het koppelstuk wat destijds gebruikt was niet klopte. dit is rinduit schandalig !!!!
wel wil ik de laatste monteur bedanken want die heeft het opgelost !!!

Gewenste Oplossing:

Het is ronduit schandalig wat hier gebeurt !!!

monteurs moeten mijn inziens een diploma hebben om gas aan te sluiten
we hebben met gevaar voor eigen leven rondgelopen, een half jaar lang.
en bel je erover dan laten ze je niet uitpraten, lesje klantvriendelijk is ook een must waarbij men leert te luisteren naar de klant.
bij verkoop bellen ze je suf, na verkoop kennen ze je niet !!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM