Klacht: vlucht MH133

van Zon-Van Breda op 27 oktober 2017 over Malaysian Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 27 oktober 2017

In 2015 boekte de klager een reis naar Nieuw-Zeeland met Malaysian Airlines, waarbij bewust gekozen werd voor een korte tussenstop, wat resulteerde in hogere kosten. Drie dagen voor vertrek werd vlucht MH133 geannuleerd, waardoor de klager een wachttijd van 15 uur moest doorbrengen, ondanks dat een overnachting geregeld was. De klager geeft aan dat er geen compensatie is aangeboden voor het ongemak.

Mijn Klacht:

In 2015 hadden we een reis geboekt naar Nieuw-Zeeland. Bij het boeken hebben we bewust gekozen voor een reis waarbij de tussenstop in verhouding kort was. Het gevolg hiervan was een duurdere reis. 3 dagen voor vertrek (23 dec 2015) werd deze vlucht (MH 133) geannuleerd en moesten we alsnog 15 uur wachten. De overnachting was wel geregeld maar we hadden juist heel bewust gekozen voor een korte wachttijd. Verder zijn we in geen enkel opzicht gecompenseerd.

Gewenste Oplossing:

Tegemoetkoming in de vorm van een ticket

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Malaysian Airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Malaysian Airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM