Klacht: omhulsel ijs telkens gebroken

wolfje1971 op 14 september 2015 over Magnum in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Magnum
Status Open
Datum 14 september 2015

Een consument heeft klachten over het omhulsel van Magnum-ijs, dat telkens gebroken is, waardoor het ijs afbrokkelt en leidt tot knoeien. Deze situatie is vervelend, vooral gezien de prijs van €2,65 voor vier stuks, wat de verwachting van een kwalitatief product verhoogt.

Mijn Klacht:

omhulsel ijs telkens gebroken ,waardoor het afbrokkelt en je knoeit en dan zit alles onder de chocolade om je kleding op de vloer,dat is erg vervelend want het is wel lekker ijs.En ijs wat voor 4 stuks €2,65 kost mag ik wel verwachten dat het produkt goed is.Want het is best duur ijs.

Gewenste Oplossing:

Als de omhulsel heel is,want je betaal wel €2,65 of €3 voor het ijs en voor 4 stuks,en dan wil ik geen brokkel ijs

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Magnum

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Magnum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM