Klacht: 1 zak kaassaus in een voordeelpak

deboraw op 04 oktober 2017 over Maggi in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Maggi
Status Open
Datum 4 oktober 2017

Een consument heeft een voordeelpak van Maggi kaassaus aangeschaft, in de veronderstelling dat dit voldoende zou zijn voor twee avonden. Tot hun teleurstelling bleek er echter slechts één pakje in het voordeelpak te zitten, waardoor ze slechts één avond van de kaassaus konden genieten.

Mijn Klacht:

Zo tevreden als wij altijd zijn met maggi hebben wij ook deze keer een maggi kaassaus voordeelpak gekocht, in de veronderstelling dat we 2 avonden heerlijk kunnen genieten van een kaassausje over onze groente. Helaas bleek niks minder waar, slechts 1 avond kaassaus voor ons, morgen avond gewoon groente zonder saus. Er zat maar 1 pakje in het voordeelpak in plaats van 2.

Gewenste Oplossing:

Met een nieuw voordeelpak kaassaus waar er wel genoeg in zitten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Maggi

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Maggi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM