Mijn Klacht:
Ik heb maanden geleden al een Acne Killer maskers willen bestellen. Ik had mijn gegevens wel ingevuld, maar toen besloten dat ik de maskers toch niet nodig had. De koop was nog niet bevestigd, en heb toen de pagina afgesloten.
Ik heb nooit iets ontvangen, omdat ik nooit iets definitief besteld heb. De maanden gaan voorbij, en heb er ook nooit meer aan gedacht.
Totdat ik op mijn inmiddels nieuwe adres een brief kreeg van de deurwaarder. Ze hadden vernomen dat ik inmiddels was verhuisd, en daarom kreeg ik nog 8 dagen om het bedrag van ruim 70 euro over te maken. Ik wist niet wat ik zag! Nooit iets ontvangen, en wel betalen? Ik voel me echt bedrogen!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer ik deze rekening niet hoef te betalen. In ieder geval zéker de 40 euro aan extra kosten niet. Het zit mij heel erg dwars dat ik zou moeten betalen voor iets dat ik nooit besteld/ontvangen heb.

