Klacht: Lidmaatschap opgezegt, toch betaalverzoeken via Klarna.

J. Oudshoorn op 08 augustus 2025 over luxplus.nl in de categorie Internetshops - Cosmetica en verzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf luxplus.nl
Status Nieuwe klacht
Datum 8 augustus 2025

Een klant van luxplus.nl heeft zijn lidmaatschap opgezegd, maar ontvangt toch betaalverzoeken via Klarna. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, blijft een reactie uit. De klant stelt dat de betalingen onterecht zijn, aangezien zijn profiel aangeeft dat het lidmaatschap beëindigd is.

Mijn Klacht:

Ik probeer nu al 2 dagen contact met jullie te krijgen via jullie website, maar er komt maar geen reactie van jullie kant. Dus dan maar op deze manier proberen.
Ik had dus bij jullie een doorlopende lidmaatschap via Klarna. Ik heb mijn lidmaatschap netjes opgezegt en toch krijg ik alsnog betaalverzoeken via de Klarna app. Volgende maand zie ik jullie er ook weer tussen staan voor een betaling van 8,95.. Terwijl dat er in mijn profiel bij jullie op de site staat dat mijn lidmaatschap is beëindigd en de doorlopende betaling is stop gezet. Ik heb in de Klarna app 2 verzoeken van juliie open staan die ik dus niet wil betalen omdat het onterecht is, en omdat het om een lidmaatschap gaat en geen fysiek product wordt het lastig om überhaupt iets te doen om Klarna te laten weten dat het onterecht is. Straks kan ik Klarna niet meer gebruiken door jullie omdat ik dus geen onterechte betalingen ga doen! Graag wil ik dit zsm opgelost zien.

Gewenste Oplossing:

Alle openstaande facturen van mijn lidmaatschap die ik dus echt weken geleden al heb opgezegt zsm worden gecancelled en dus ook die voor komende maand etc etc zodat ik mijn Klarna app kan blijven gebruiken!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over luxplus.nl

Reactie van de melder van de klacht J. Oudshoorn

6 maanden geleden - Geven niet thuis

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over luxplus.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J. Oudshoorn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten