Klacht: Kopse kanten staan omhoog

Arend Mos op 23 februari 2017 over Lundia in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lundia
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 23 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Laminaat bij karwei gekocht, in volgens gebruiksaanwijzing gelegd, zie het filmpje op de Lundia site.
Nu gaan de kopse kanten omhoog staan, hier de klacht bij Karwei neer gelegd, deze is bij ons thuis geweest in volgens de medewerker was het laminaat goed gelegd dit mag niet zo omhoog staan.
Hij heeft hier een rapport van gemaakt in op gestuurd naan Lundia.
Van Lundia is er een persoon geweest in heeft een expertiserapport op gemaakt.
Deze expertiserapport is opgestuurd naar Karwei, in daar staat in dat het laminaat niet op een parket vloer mag leggen, ik zou de expertiserapport graag thuis hebben, maar Karwei mag het niet afgeven van Lundia dat roept ??? op.
Ik kan in hogere beroep een nieuwe keuring aanvragen maar dat kost mij 150 euro, als dit ook afgekeurd wordt ben ik dit geld ook nog kwijt.
Het gaat totaal om een bedrag van 409 euro dus dit doe ik niet.

Gewenste Oplossing:

Als dit eventueel redelijk wordt vergoed.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lundia

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lundia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM