Klacht: Stressbestendig en Service

Justo op 26 januari 2012 over Luba Uitzendbureau in de categorie Uitzendbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Luba Uitzendbureau has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Excuus voor deze veel te late reactie! Deze klacht is mij niet eerder onder ogen gekomen. Hartelijk dank voor deze klacht. Dit stelt ons in staat om onze dienstverlening te verbeteren. Ik zie ons systeem dat e.e.a. inmiddelens is...

Categorie Uitzendbureaus
Status Opgelost
Datum 26 januari 2012

Een klacht is ingediend tegen Luba Uitzendbureau in Delft vanwege de stressbestendigheid van de medewerksters Anouk en Patricia. De klager geeft aan dat zijn partner, die via Luba in de schoonmaak werkt, regelmatig te maken heeft met late betalingen en dat de medewerkers onprofessioneel reageerden op vragen hierover, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Hierbij dienen wij een klacht in voor de uitzendbureau Luba te Delft.

Het betreft de stressbestendigheid van de medewerksters (Anouk en Patricia).

Situatie: mijn partner heeft werk in de schoonmaak via Luba. Partner is Spaans talig, maar kan basis nederlands spreken en begrijpen. Is logisch dat ik het hoognodige moet vertalen. Probleem was dat Luba vaak niet tijdig betaalde en overuren ook niet. Hierop volgden vragen. Wat de reden was enz. Reactie o.a. van medewerkster Anouk en Patricia; Wij moeten bijna elke week aan uw partner uitleggen hoe het zit met de betaling/moeten er heel veel tijd in steken/wij hebben ook andere dingen te doen/uw partner kost heel veel tijd/dan zoekt hij maar een andere baan/dat kan jij toch ook bereken via zijn loonstrook/moet je maar vragen bij de belastingdienst dat weten wij niet.

Mijn reactie hierop volgde: dat is toch uw taak??! Daarom heeft u toch gekozen om bij de uitzendbureau te werken. Zal niet de 1e en ook niet de laatste keer zijn dat je in zo een situatie terecht komt. Als een klant iets niet begrijpt rustig uitleggen, begrijpt hij/zij het nog niet nogmaals uitleggen. Dat is met elke baan, waar blijft de stressbestendigheid??!! en de Service??!!

Je krijgt eerder het gevoel dat Anouk en Patricia je niet meer willen.

Gewenste Oplossing:

Wel moet ik een dikke 10 geven voor medewerker Michel. Hij is zeer stressbestendig, neemt de tijd om rustig iets uit te leggen, zorgt ervoor dat je rustig de deur verlaat van Luba. Punt: zijn er nog verder nog vragen die je hebt waarmee ik jullie zou kunnen helpen?/Mocht er nog vragen zijn dan kunnen jullie mij bellen of langskomen.
Kijk dat is iemand die weet van aanpakken!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Luba Uitzendbureau in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Luba Uitzendbureau een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Luba Uitzendbureau

Heeft op 30 juli 2013 om 12:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Excuus voor deze veel te late reactie! Deze klacht is mij niet eerder onder ogen gekomen. Hartelijk dank voor deze klacht. Dit stelt ons in staat om onze dienstverlening te verbeteren. Ik zie ons systeem dat e.e.a. inmiddelens is opgelost en uitgepraat.

Met vriendelijke groet,

Luba Uitzendbureau

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM