Mijn Klacht:
Een zo goed als nieuw paar dure schoenen, slijtage op de zolen is nog niet te zien en nu laat de linkse zool achter los, ook de rechtse zool is bij nadere inspectie aan het loskomen.
Dit is echt totaal onacceptabel, het is een productiefout van Lowa waar Lowa als bedrijf maatregelen voor moet treffen om de klanten te compenseren, ongeacht of de schoenen nu 1, 2, of 3 jaar oud zijn. De schoenen hebben een redelijk te verwachten levensduur van pakweg minimaal 5 jaar, afhankelijk van hoe intensief ze gebruikt worden. Ik loop al meer dan 15 jaar op Lowa’s en gebruik m’n eerste paar nu nog als aftrappertjes. Dit is wel absoluut m’n laatste paar geweest, vooral gezien hoe Lowa de handen wast in onschuld met slappe excuses. Dit zijn heel dure schoene en ik verwacht zowel van de schoenen als van Lowa als bedrijf (en de importeur) een betere back up service!
Gewenste Oplossing:
Vervangen met nieuw als de schoenen als nieuw zijn en e.v. bij laten betalen als er sprake is van zekere slijtage. Een fabrikant als Lowa moet achter zijn producten en klanten bliven staan, zeker als er door hun verkeerde materialen gebruikt zijn in het productie proces!!!


