Klacht: Loslaten zool

Connemara op 27 december 2015 over Lowa in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lowa
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 27 december 2015

Een consument meldt dat de zool van zijn Lowa-schoenen loslaat, ondanks dat de schoenen er als nieuw uitzien en relatief duur waren. Hij vindt het vreemd dat de oorzaak zou liggen aan weinig gebruik en vermoedt dat er verkeerd materiaal is gebruikt tijdens de productie.

Mijn Klacht:

Ook bij mijn schoen laat de zool los. Ze zijn niet nieuw maar zagen er zgan uit. Het waren best wel dure schoenen. Beetje vreemd dat gezegd wordt dat dat komt door weinig gebruik. Ik denk dat er verkeerd materiaal gebruikt is bij de productie van de schoen

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht er geen vergoeding voor, de schoenen waren toch al een paar jaar oud. Wel jammer dat als je erg zuinig op bent dat dit afgestraft wordt door zo'n " productiefout "

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lowa

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lowa nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM